Gry Tiry

Gry Tiry to bardo popularna kategoria gier związanych z autami i motoryzacją. Każdy kto kiedyś marzył o pokonywaniu ogromnych odległości i transportowaniu towarów swoją ciężarówką ma teraz na to szansę. W tej kategorii znajdziecie bardzo dużo gier o ciężarówkach, ogromnych 18 kołowcach, które będziecie mogli pokierować i zobaczyć jak wygląda życie kierowcy Tira.
Oczywiście w Gry Ciężarówki to nie tylko prowadzenie i transportowanie tych olbrzymich pojazdów ale również sztuka parkowania tirów czy nawet opanowanie sztuki obsługi ogromnych wywrotek.
Wszystkie te gry są całkowicie darmowe i zróżnicowane aby wszyscy byli zadowoleni. Niektóre gry o tirach są w 3d inne są bardziej zręcznościowe a jeszcze inne są symulatorami które starają się jak najbardziej oddać realizm prowadzenia tych wielkich 18-kołowców. Także spodziewajcie się np. zmiennych warunków pogodowych i podróży ciężarówką w błocie bądź ciężkiego transportu z przyczepą. Każdy na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. A jak nie to zaglądajcie często bo kategoria będzie często aktualizowana !