Wyczynowa jazda quadem

Jeżeli lubicie jeżdżenie quadami w trudnych warunkach i przez przeszkody, to świetnie trafiliście. W tej grze musicie pokonywać tory przeszkód w jak najkrótszym czasie i bez wywrotek. Jazda quadem nie jest prosta, więc dołóżcie wszelkich umiejętności, by przejechać wszystkie trasy perfekcyjnie.

Wyścig z czasem

Jeżdżenie Monster Trackiem

Wszyscy Ci, którzy lubią jeżdżenie monster truckami świetnie trafili. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych tras, o różnym poziomie trudności. Na każdą trasę mamy ograniczony limit czasu, by dojechać do celu, a także wiele pułapek i utrudnień.

Wyścig z czasem

Jeżdżenie karetką

Ta karetka to nie do końca normalna karetka, gdyż oprócz tego że naszym zadaniem jest dojechanie na czas do wyznaczonego miejsca jak najszybciej, to na drodze oprócz omijania innych samochodów możemy je po prostu przeskakiwać. Spieszcie się, bo czas ucieka, a na waszą pomoc czekają poszkodowani.

Wyścig z czasem

Bombowy samochód

Naszą misją jest wysadzenie celów jakimi są różnorodne samochody w powietrze. Najpierw jednak musicie pozbierać bomby i ładunki wybuchowe porozrzucane po planszy. Uważajcie na inne auta biorące udział w ruchu, gdyż każda kolizja może się skończyć dla was tragicznie.

Wyścig z czasem

Gra z ciężarówką

Gra z ciężarówką to gratka dla wszystkich sympatyków wozów ciężarowych, gdyż naszym zadaniem jest dojechanie ciężarówką do celu i dowiezienie załadowanych towarów. Droga jest bardzo trudna, wyboista, górzysta i nierówna, co dodatkowo utrudnia transport, a my dostajemy zapłatę za jak największą ilość dostarczonych towarów. Dodatkowo należy pamiętać że musimy to zrobić w jak najkrótszym czasie.

Wyścig z czasem

Ścigany

W tej grze jesteśmy kierowcami samochodu, który jest ścigany przez inne pojazdy. Nie dość że musimy uważać innych uczestników ruchu, jadąc pełnymi ulicami, to jeszcze musimy strzelać do goniących nas bandziorów. Wykażcie się refleksem i strzelajcie celnie, eliminujcie kolejnych wrogów, by uciec i dotrzeć do celu.

Wyścig z czasem

Gra z wozem strażackim

Wszyscy wiemy jak ważna i niebezpieczna jest praca strażaków. W tej grze naszym zadaniem jest dostarczenie wody w wyznaczone miejsca, by ugasić pożar. Droga będzie zawsze trudna, wyboista i pełna wzniesień i pagórków. Musicie jechać szybko, ale i ostrożnie, żeby nie wylewać ze zbiornika wody.

Wyścig z czasem

Prehistoryczne parkowanie

Już od prehistorycznych czasów utrapieniem kierowców było parkowanie swoich aut. W tej śmiesznej grze z czasów Freda Flinstona, naszym zadaniem będzie zaparkowanie wehikułu, którym poruszali się ówcześni mieszkańcy ziemi. Znajdźcie miejsce do parkowania i nie dajcie się wyprzedzić innym, zachowując ostrożność, by nie potrącić innych pojazdów i dinozaurów.

Wyścig z czasem

Skok z wyskoczni ciężarówką

W tej nietypowej grze o autach, naszym zadaniem jest osiągnięcie jak najdalszej odległości lotu. Dokonać tego możemy tylko wtedy, kiedy weźmiemy długi rozpęd i dobrze trafimy w moment wybicia się z wyskoczni na zielone światło, by osiągnąć jak najlepszy start, który znacznie zwiększy prędkość na wyskoku. Za dalekie skoki otrzymamy punkty, które są przyznawane za odległość.

Wyścig z czasem

Wyścigi małp

W tych wyścigach główne role kierowców odgrywają małpki. Ścigają się one na planszach w dżungli, na plaży, w ZOO czy w smoczym zamczysku. Sprawdźcie sami jak śmieszne i ciekawe są ich wyścigi. Za wygrywanie kolejnych etapów, w nagrodę odkrywać się będą nowe poziomy i lokacje.

Wyścig z czasem